Historií prověřený styl

Toužíte po nábytku, který přinese teplo do Vašeho domova? Pořiďte si takový, který je opravdu kvalitní – masivní exotické dřevo, poctivá ruční práce a tradiční ornamenty, které ctí evropské styly posledních několika staletí. Naší garancí je vaše spokojenost!

 

Mahagonový nábytek – výstavní skříň nábytkářského umění

Milovníkům stylového nábytku a jedinečných dekorací nabízíme veliký výběr produktů z masivního mahagonového a teakového dřeva. Díky ručnímu zpracování a zdobení dřeva je každý kus originál. Materiál není chemicky ošetřován a své přirozené vlastnosti si zachovává desítky let. Mahagonový nábytek vnese do interiéru vůni a eleganci dřeva. Malý nebo naopak velký kus exotiky vás bude těšit každý den a nikdy se neokouká. Skvěle se přizpůsobí Vašemu aktuálnímu stylu: na nějakou dobu se můžete obklopit orientem, za pár let Vás začne bavit minimalistická kombinace s modernou a do třetice začnete objevovat jemnost viktoriánského stylu. Vyjádřete svou osobnost a vybavte si domov podle svých představ. A nejen domov! Nadčasový a elegantní design vytvoří z Vašeho bytu, hotelu, Vaší restaurace či kanceláře reprezentativní místo, kde se lidé cítí příjemně a uvolněně.

Showroom nábytku z exotického dřeva na Hradištku

Pakliže jste se rozhodli pro masivní mahagonové či teakové dřevo, pak vězte, že v loděnickém showroomu najdete skutečně široký sortiment. Nejžádanějším kusem nábytku jsou mohutné stoly, které dominují místnosti a rozhodně neuniknou pozornosti, ať se jedná o jídelní nebo pracovní stůl. Vitríny bývají kombinované se sklem a zlatými prvky, což působí skutečně impozantně. Nechybí skříně, stolky, židle, postele, komody nebo sofa. Výrobci se drží střídmosti a historií prověřeným stylem. Mezi extravagantnější kousky patří například barokní postele, naopak velice jemné jsou klasicistní komody. Každý si u nás vybere ze svého oblíbeného stylu.

Jak nakupovat?

Můžete pohodlně nakupovat na našich webových stránkách www.mahagonovy-stylovy-nabytek.cz, objednání je velice snadné. Pokud to na Hradištko nemáte daleko a dáváte přednost osobní návštěvě, udělejte si výlet a přijeďte na kávu. Posedíme na krásných sedačkách přímo v naší prodejně na Hradištku. Sami poznáte ten komfort a příjemný pocit z takového množství nádherného dřevěného nábytku. Těšíme se na vaši návštěvu!

DSC_0352