Historií prověřený styl

Toužíte po nábytku, který přinese teplo do Vašeho domova? Pořiďte si takový, který je opravdu kvalitní – masivní exotické dřevo, poctivá ruční práce a tradiční ornamenty, které ctí evropské styly posledních několika staletí. Naší garancí je vaše spokojenost!

 

Mahagonový nábytek – výstavní skříň nábytkářského umění

Milovníkům stylového nábytku a jedinečných dekorací nabízíme veliký výběr produktů z masivního mahagonového a teakového dřeva zakázkovou výrobou. Nábytek Vám vyrobíme na míru dle Vašich představ. Díky ručnímu zpracování a zdobení dřeva je každý kus originál. Materiál není chemicky ošetřován a své přirozené vlastnosti si zachovává desítky let. Mahagonový nábytek vnese do interiéru vůni a eleganci dřeva. Malý nebo naopak velký kus exotiky vás bude těšit každý den a nikdy se neokouká. Skvěle se přizpůsobí Vašemu aktuálnímu stylu: na nějakou dobu se můžete obklopit orientem, za pár let Vás začne bavit minimalistická kombinace s modernou a do třetice začnete objevovat jemnost viktoriánského stylu. Vyjádřete svou osobnost a vybavte si domov podle svých představ. A nejen domov! Nadčasový a elegantní design vytvoří z Vašeho bytu, hotelu, Vaší restaurace či kanceláře reprezentativní místo, kde se lidé cítí příjemně a uvolněně.

Nejžádanějším kusem nábytku jsou mohutné stoly, které dominují místnosti a rozhodně neuniknou pozornosti, ať se jedná o jídelní nebo pracovní stůl. Vitríny bývají kombinované se sklem, což působí skutečně impozantně. Nechybí skříně, stolky, židle, postele, komody nebo sofa. Výrobci se drží střídmosti a historií prověřeným stylem. Mezi extravagantnější kousky patří například barokní postele, naopak velice jemné jsou klasicistní komody. Každý si u nás vybere ze svého oblíbeného stylu.

Jak nakupovat?

Na našich webových stránkách www.mahagonovy-stylovy-nabytek.cz, je objednání velice snadné. Naše stránky slouží jako katalog, nejsme eshop. Vyberte si jen zboží, které se Vám líbí, zadejte si rozměry, změny dispozice které potřebujete. Pokud preferujete méně zdobení, nebo naopak více řezbovaných detailů, stačí nám vše jen poslat do emailu, nebo Vám rádi telefonicky poradíme a vysvětlíme další postup objednání zboží.

 

 

DSC_0352