Záclonová kolejnička je klasickým prvkem pro zavěšení závěsu a záclony. Pokud je doplněna dekorativním štítem, pak interiér a jeho styl zvýrazní. Dekorativní štíty jsou vyráběny z kvalitního certifikovaného dřeva v různých designech a provedeních, pro výrobu je použita moderní technologie. Kombinace dřeva a kovu přispívá k zajímavosti garnyže.  Taková garnyž se hodí do klasického i do moderního interiéru a určitě mu vtiskne osobitý charakter. Pokud ozdobný štít využijeme pro zarámování zrcadla, nebo pro ohraničení strany stolku pod ním, dosáhneme zajímavého efektu. Tento dekorativní štít můžeme použít i pro ukrytí techniky rolety, plisé, žaluzie, nebo japonské stěny, či vertikální lamelové žaluzie.

  • Ozdobné štíty záclonových kolejniček nejsou řešením pro každý interiér, ale zcela určitě svojí nevšedností obohatí takový interiér, jehož majitel usiluje o zvýraznění stylu.
  • Další vzorky dekoračních štítků jsou k vidění v našem showroomu
  • Zboží je vyráběno na zakázku
  • Po zaslání požadovaných parametrů Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku
  • Dodáváme ve stříbrném a zlatém odstínu .V případě doobjednání zboží nezaručuje dodavatel dodání zboží ve stejném barevném provedení /barevná odchylka z důvodů jiné barevné šarže při výrobě/